Nieuw ticket Mijn tickets Inloggen Liquid error: undefined local variable or method `_routes' for #<Liquid::Strainer:0x0000559a7a09b8b0>

Hoe vaak wordt er een backup gemaakt van mijn (Managed) Cloud Server?

Gewijzigd op Fri, 07 Jan 2022 om 02:51 PM

Standaard worden er geen backups van Cloud Servers gemaakt. Dit is de verantwoordelijkheid van de gebruiker zelf.

Wanneer de additionele dienst “Cloud Backup” wordt afgenomen (inclusief de benodigde ruimte hiervoor), dan maken wij wel backups van de Cloud Server.

Hiervoor zijn een 3-tal schema’s beschikbaar:

De 1x per week voor 4 weken betekend dat je inclusief de huidige week dus 3 weken terug kan.
De 1x per maand voor 3 maanden betekend dat je inclusief de huidige maand dus nog 2 maanden terug kan.

Effectief heb je dan in schema 2 bijvoorbeeld (met erachter voor welk punt dit gebruikt wordt);

  • Mon, 09 Sep 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per dag, 1x per week, 1x per maand)
  • Sun, 08 Sep 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per dag, 1x per week) 
  • Sat, 07 Sep 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per dag) 
  • Fri, 06 Sep 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per dag) 
  • Thu, 05 Sep 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per dag) 
  • Wed, 04 Sep 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per dag) 
  • Tue, 03 Sep 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per dag) 
  • Sun, 01 Sep 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per week) 
  • Sat, 31 Aug 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per maand) 
  • Sun, 25 Aug 2019 at 0:00 (UTC +02:00) (1x per week) 
  • Wed, 31 Jul 2019 at 8:02 (UTC +02:00) (1x per maand)

Het is in overleg mogelijk een ander schema samen te stellen

Was dit artikel nuttig?

Dat is fantastisch!

Hartelijk dank voor uw beoordeling

Sorry dat we u niet konden helpen

Hartelijk dank voor uw beoordeling

Laat ons weten hoe we dit artikel kunnen verbeteren!

Selecteer tenminste een van de redenen

Feedback verzonden

We waarderen uw moeite en we gaan proberen om het artikel te verbeteren